o mnie

poznajmy się lepiej

jestem Michał – programista,
projektant oraz
twórca stron internetowych

Projektuję oraz tworzę nowoczesne strony i sklepy. Interesuję się światem technologii, programowaniem oraz projektowaniem. Wcześniej pasjonowałem się fotografią.

więcej

Projektowaniem i tworzeniem stron internetowych zająłem się na skutek pasjonowania się fotografią oraz designem od wczesnych lat, a następnie zainteresowaniem nowymi technologiami, programowaniem i studiowaniem informatyki i jest to moja główna działalność.

W swoich projektach stawiam na nowoczesny design, funkcjonalność strony oraz przejrzystość, korzystając tym samym z aktualnych rozwiązań.

Do tej pory tworzyłem już strony wielu typów, takie jak: wizytówki firm, blogi, sklepy internetowe czy strony dla magazynów.

Od zawsze najbardziej interesowałem się wizualnym aspektem czy to aplikacji, czy to stron internetowych, co może uplasować mnie na pozycji front-endowca. Odkąd pamiętam do walorów estetycznych przykładałem bardzo dużo uwagi, a zaczęło się to od pasji do robienia zdjęć. 

Prowadzę również bloga na temat stron internetowych zarówno od strony praktycznej jak i teoretycznej – są to porady, ciekawostki czy przydatne narzędzia do pracy z nimi, które mogą się przydać zarówno osobom zainteresowanym tworzeniem stron internetowych, jak i tym, którzy chcą tę pracę zlecić.

rozpocznijmy już teraz

pozwól poprowadzić się przez budowanie wizerunku w sieci